ENGLISH

  

 • تن سنجی
  تن سنجی

 • کلینیک آموزشی
  کلینیک آموزشی

 • آزمایشگاه
  آزمایشگاه

 • کتابخانه
  عکس  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري پنجمین جلسه تیم هیپوفیز انستیتو غدد و بیمارستان فیروزگر در دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومي انستیتو غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشكي ايران: پنجمین جلسه تیم هیپوفیز انستیتو غدد و بیمارستان فیروزگر (Multidisciplinary) در محل سالن کنفرانس انستیتو غدد در تاریخ 5/5/94 برگزار شد.
پنجمین جلسه تیم هیپوفیز با حضور جناب آقای دکتر هاشمی رئیس بخش مغز و اعصاب بیمارستان فیروزگر، دکتر محمدقربانی و دکتر نکوبخت جراحان مغز و اعصاب بیمارستان فیروزگر، دکتر الماسی مدیرگروه بخش رادیولوژی، دکتر زارع پاتولوژیست و دکتر نکوفر متخصص رادیوترپی و همچنین دکتر محمدابراهیم خمسه ریاست محترم انستیتو غدد و رئیس بخش غدد بیمارستان فیروزگر، دکتر مجتبی ملک معاونت مپژوهشی انستیتو غدد، خانم دکتر صدیقه مرادی، خانم دکتر فاطمه گل گیری آقای دکتر ایرج حیدری و آقای دکتر علیرضا امیربیگلو اعضای محترم هیئت علمی انستیتو غدد و در سالن کنفرانس انستیتو غدد برگزار گردید.

در ابتدای اين جلسه بر برگزاری منظم این جلسات با هدف ایجاد یک مرکز پیشرو و سنترال جهت ارجاع بیماران هیپوفیزی و ارتقاء خدمات به این گروه از بیماران تاکید شد.
سپس در خصوص مراقبت و درمان دو مورد از بیماران مبتلا به تومور هیپوفیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در انتها پیشنهاد شد جهت بهبود کیفیت گزارش تصویربرداری های هیپوفیزگزارش های رادیولوژی در شکل ساختاریافته انجام شود.
جلسه بعدی در تاریخ 2/6/94 در انستیتو غدد درون ریز و متابولیسم برگزار خواهد شد.


٠٩:٢٩ - دوشنبه ٥ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٧٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٨٩٠


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/07/09 18:21
0
0
سلام خدمت خانم امامی سوالی در زمینه ی هیپوفیز داشتم و اون در مورد آدنوم هیپوفیز هست.سوالم اینه که آیا درمان شدنی هست یا فقط باید کنترل بشه.و همچنین تاثیراتش بر سایر اعضا و غدد به چه صورتی هست.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 راه اندازی درمانگاه الکترونیکی بیماریهای غدد و متابولیسم

 برای اولین بار در کشور درمانگاه الکترونیکی در تمام فیلدهای رشته غدد درون ریز در انستیتو غدد راه اندازی شد. این سیستم شامل ثبت الکترونیکی اطلاعات بیماریهای دیابت، تیروئید، هیپوفیز، آدرنال، سندرم تخمدان پلی کیستیک، بیماریهای متابولیک استخوان، استئوپروز، هیپرکورتیزول می باشد. پرونده های الکترونیکی بیماران تمام جوانب شرح حال، معاینه بالینی، آزمایشگاهی، درمان و پیگیری بیماران را شامل می شود. راه اندازی این درمانگاه کمک شایانی به یکپارچه سازی اطلاعات، سرعت در ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات کاربران نموده است و امکان ذخیره اطلاعات را بصورت الکترونیکی فراهم می سازد و موجب کاهش هزینه های قابل ملاحظه ای می شود. قابلیت بازیابی اطلاعات را در کمترین زمان ممکن می سازد و با نظم بخشیدن به اطلاعات امکان استفاده از آنها را تسهیل کرده و می تواند در زمینه پژوهش های مرتبط با بیماریهای غدد راهگشا باشد.

دکتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی

دورة دكتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی يكي از بالاترين مقاطع تحصيلي آموزش عالي است که توسط مرکز تحقیقات غدد برگزار مي گردد و مجموعه‌اي هماهنگ از فعاليت‌هاي پژوهشي و آموزشي است. هدف از ايجاد این دوره تربيت افرادي است كه ضمن احاطه يافتن به بیماری دیابت و آشنا شدن با روش‌هاي پيشرفتة تحقيق و دستيابي به جديدترين مباني پژوهشي بتوانند ضمن فراهم آوردن بستري جهت حل مشكلات مبتلا به جامعه و در دست گرفتن رهبري پژوهش، با نوآوري در زمينة ارتقاء و توسعة روش‌هاي نوين و پل زدن بين علوم پايه و كاربردي با هدف ارتقاء سلامت، گامي در جهت خودكفايي كشور و توسعة پايدار و گسترش مرزهاي دانش و ارتقاء علمي مراكز تحقيقاتي و دانشگاه‌ها و احياء روحية خودباوري براي دستيابي به تازه‌هاي جهان دانش بردارند. فرصت های یادگیری در این دوره آموزشی: شامل سخنرانی ها، سمینارها، تعاملات بالینی تحت نظارت در درمانگاه های سرپایی، ژورنال کلاب ها و خود-یادگیری می باشد.  

 

 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ولیعصر، خیابان فیروزه، پلاک 10، پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم

شماره تلفن:88945246                        شماره فکس: 88945173

پست الکترونیکی: iem@iums.ac.ir