ENGLISH

  

 • تن سنجی
  تن سنجی

 • کلینیک آموزشی
  کلینیک آموزشی

 • آزمایشگاه
  آزمایشگاه

 • کتابخانه
  عکس  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کنفرانس علمی تکنیک های انسولین درمانی در دیابت نوع 2 در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

دبیر علمی این برنامه دکتر ملک عنوان کرد هدف از این برنامه ارتقاء دانش و بروزرسانی اطلاعات همکاران در زمینه آخرین گایدلاین های درمان دیابت و روش های درمان با انسولین می باشد. در این کنفرانس همکاران متخصص داخلی و پزشکان عمومی که در حوزه دیابت کار می کنند با انواع انسولین های موجود و انسولین های آنالوگ و روش های به کارگیری این انسولین ها بیشتر آَشنا می شوند تا بتوان از این طریق سطح خدمات ارائه شده به یبماران دیابتی را ارتقاء داد.
در ضمن این برنامه برای متخصصین داخلی و فوق تخصصین غدد امتیاز بازآموزی دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام با شماره تلفن 88945435 تماس حاصل فرمائید.دانلود فايل : poster.jpg ( 356KB )


١٠:٣١ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٦٤٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 راه اندازی درمانگاه الکترونیکی بیماریهای غدد و متابولیسم

 برای اولین بار در کشور درمانگاه الکترونیکی در تمام فیلدهای رشته غدد درون ریز در انستیتو غدد راه اندازی شد. این سیستم شامل ثبت الکترونیکی اطلاعات بیماریهای دیابت، تیروئید، هیپوفیز، آدرنال، سندرم تخمدان پلی کیستیک، بیماریهای متابولیک استخوان، استئوپروز، هیپرکورتیزول می باشد. پرونده های الکترونیکی بیماران تمام جوانب شرح حال، معاینه بالینی، آزمایشگاهی، درمان و پیگیری بیماران را شامل می شود. راه اندازی این درمانگاه کمک شایانی به یکپارچه سازی اطلاعات، سرعت در ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات کاربران نموده است و امکان ذخیره اطلاعات را بصورت الکترونیکی فراهم می سازد و موجب کاهش هزینه های قابل ملاحظه ای می شود. قابلیت بازیابی اطلاعات را در کمترین زمان ممکن می سازد و با نظم بخشیدن به اطلاعات امکان استفاده از آنها را تسهیل کرده و می تواند در زمینه پژوهش های مرتبط با بیماریهای غدد راهگشا باشد.

دکتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی

دورة دكتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی يكي از بالاترين مقاطع تحصيلي آموزش عالي است که توسط مرکز تحقیقات غدد برگزار مي گردد و مجموعه‌اي هماهنگ از فعاليت‌هاي پژوهشي و آموزشي است. هدف از ايجاد این دوره تربيت افرادي است كه ضمن احاطه يافتن به بیماری دیابت و آشنا شدن با روش‌هاي پيشرفتة تحقيق و دستيابي به جديدترين مباني پژوهشي بتوانند ضمن فراهم آوردن بستري جهت حل مشكلات مبتلا به جامعه و در دست گرفتن رهبري پژوهش، با نوآوري در زمينة ارتقاء و توسعة روش‌هاي نوين و پل زدن بين علوم پايه و كاربردي با هدف ارتقاء سلامت، گامي در جهت خودكفايي كشور و توسعة پايدار و گسترش مرزهاي دانش و ارتقاء علمي مراكز تحقيقاتي و دانشگاه‌ها و احياء روحية خودباوري براي دستيابي به تازه‌هاي جهان دانش بردارند. فرصت های یادگیری در این دوره آموزشی: شامل سخنرانی ها، سمینارها، تعاملات بالینی تحت نظارت در درمانگاه های سرپایی، ژورنال کلاب ها و خود-یادگیری می باشد.  

 

 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ولیعصر، خیابان فیروزه، پلاک 10، پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم

شماره تلفن:88945246                        شماره فکس: 88945173

پست الکترونیکی: iem@iums.ac.ir