ENGLISH

  

 • تن سنجی
  تن سنجی

 • کلینیک آموزشی
  کلینیک آموزشی

 • آزمایشگاه
  آزمایشگاه

 • کتابخانه
  عکس  چاپ        ارسال به دوست

جلسه دفاع از پایان نامه سرکار خانم دکتر اکبری برگزار شد.

جلسه دفاع از پایان نامه سرکار خانم دکتر حمیده اکبری تحت عنوان "بررسی عملکرد هورمونی هیپوفیز پس از جراحی هیپوفیز در بیماران مبتلابه آدنوم هیپوفیز بر اساس تشخیص پاتولوژی و IHC در بیمارستان فیروزگر تهران در سال های 1358 تا 1393" با حضور نماینده دانشگاه سرکار خانم دکتر آموزگار، جناب آقای دکتر امیربیگلو استاد راهنما و اساتید مشاور جناب آقای دکتر خمسه، جناب آقای دکتر قربانی، جناب آقای دکتر زارع و با حضور جناب آقای دکتر ملک، جناب آقای دکتر حیدری، سرکار خانم دکتر گل گیری و سرکار خانم دکتر مرادی یکشنبه مورخ 24/8/94 در سالن کنفرانس انستیتو غدد برگزار گردید.
اولین پایان نامه دستیار فوق تخصص غدد با موضوع هیپوفیز در انستیتو غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه با حضور گروه جراحی مغز و اعضاب، گروه پاتولوژی و گروه غدد در سالن کنفرانس انستیتو غدد برگزار شد. دفاع به زبان انگلیسی ارائه گردید و اساتید نقطه نظرات خود را بیان کردند، سوالاتی از طرف داوران این پایان نامه مطرح و توسط سرکار خانم دکتر اکبری به این سوالات پاسخ داده شد.


١٤:٥٥ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    شماره : ٢١٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 راه اندازی درمانگاه الکترونیکی بیماریهای غدد و متابولیسم

 برای اولین بار در کشور درمانگاه الکترونیکی در تمام فیلدهای رشته غدد درون ریز در انستیتو غدد راه اندازی شد. این سیستم شامل ثبت الکترونیکی اطلاعات بیماریهای دیابت، تیروئید، هیپوفیز، آدرنال، سندرم تخمدان پلی کیستیک، بیماریهای متابولیک استخوان، استئوپروز، هیپرکورتیزول می باشد. پرونده های الکترونیکی بیماران تمام جوانب شرح حال، معاینه بالینی، آزمایشگاهی، درمان و پیگیری بیماران را شامل می شود. راه اندازی این درمانگاه کمک شایانی به یکپارچه سازی اطلاعات، سرعت در ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات کاربران نموده است و امکان ذخیره اطلاعات را بصورت الکترونیکی فراهم می سازد و موجب کاهش هزینه های قابل ملاحظه ای می شود. قابلیت بازیابی اطلاعات را در کمترین زمان ممکن می سازد و با نظم بخشیدن به اطلاعات امکان استفاده از آنها را تسهیل کرده و می تواند در زمینه پژوهش های مرتبط با بیماریهای غدد راهگشا باشد.

دکتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی

دورة دكتري تخصصي پژوهشي در دیابت بالینی يكي از بالاترين مقاطع تحصيلي آموزش عالي است که توسط مرکز تحقیقات غدد برگزار مي گردد و مجموعه‌اي هماهنگ از فعاليت‌هاي پژوهشي و آموزشي است. هدف از ايجاد این دوره تربيت افرادي است كه ضمن احاطه يافتن به بیماری دیابت و آشنا شدن با روش‌هاي پيشرفتة تحقيق و دستيابي به جديدترين مباني پژوهشي بتوانند ضمن فراهم آوردن بستري جهت حل مشكلات مبتلا به جامعه و در دست گرفتن رهبري پژوهش، با نوآوري در زمينة ارتقاء و توسعة روش‌هاي نوين و پل زدن بين علوم پايه و كاربردي با هدف ارتقاء سلامت، گامي در جهت خودكفايي كشور و توسعة پايدار و گسترش مرزهاي دانش و ارتقاء علمي مراكز تحقيقاتي و دانشگاه‌ها و احياء روحية خودباوري براي دستيابي به تازه‌هاي جهان دانش بردارند. فرصت های یادگیری در این دوره آموزشی: شامل سخنرانی ها، سمینارها، تعاملات بالینی تحت نظارت در درمانگاه های سرپایی، ژورنال کلاب ها و خود-یادگیری می باشد.  

 

 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ولیعصر، خیابان فیروزه، پلاک 10، پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم

شماره تلفن:88945246                        شماره فکس: 88945173

پست الکترونیکی: iem@iums.ac.ir